ЦСКА победи Монтана в приятелска среща, играна на базата на "червените" в Панчарево.

Контролата завърши при резултат 3:1. Точни за победителите бяха Фернандо Каранга и Валентин Антов, а гостите вкараха веднъж топката в собствената си врата.

За тях пък се разписа Сергей Георгиев.

Трио от Монтана пропуска мача с ЦСКА

Контролата между двата тима е в петък

През първото полувреме двата тима си размениха по едно попадение, като първи напред в резултата излязоха гостите, с гол на Сергей Георгиев в 25-ата минута.

Снимка 316343

След това ЦСКА наложи добро темпо на игра и на свой ред натисна опонента си в половината му.

Малко по-късно "армейците" се върнаха в срещата с попадение на Фернандо Каранга, който показа, че въпреки приятелски характер на двубоя, няма намерение да спира успешната си серия.

Той пропусна изгодно положение в мача, като след само 9 минути игра, останал очи в очи със стража на състава от "Огоста", не успя да се разпише.

Снимка 316348

В 15-ата минута пък, заради засада, не бе зачетен гол за Монтана.

След час игра на стадиона на базата в Панчарево обратът стана пълен, като прострелно центриране в пеналта на Монтана срещна главата на бранител и влетя в мрежата за 2:1.

Снимка 316347

В 65-ата минута резултатът стана 3:1, след като младият талант на "червените" Валентин Антов също се разписа във вратата на съперника.

До края на двубоя бяха извършени множество промени и в двете единайсеторки, но резултатът се запази непроменен.

Снимка 316349

Съставът, с който започнаха "армейците": 12. Георги Китанов (в), 2. Стойчо Атанасов, 23. Александър Дюлгеров, 25. Александър Барт, 7. Кевин Меркадо, 16. Раул Лое, 6. Рубен Пинто, 26. Густаво Кулма, 17. Енрике Рафаел, 21. Кевин Кубемба, 9. Фернандо Каранга

Резерви: 1. Борис Груев (в), 29. Милчо Ангелов, 14. Валентин Антов, 5. Иван Митрев, 13. Никола Борисов, 27. Адриан Гиргинов, 24. Даниел Йорданов, 20. Огнян Николов, 11. Асен Дончев

Старши треньор: Стамен Белчев