Отборът на ЦСКА завърши подготвителния си лагер в Турция с класическа победа. Момчетата на Йоан Андоне разбиха с 3:0 Слован Братислава след голове на Иван Иванов, Руи Мигел и автогол на вратаря Путночки. Проверката бе последна за "червените" от лагера в Анталия. Утре ЦСКА се прибира в България, а в понеделник отборът ще пътува за Свиленград, където ще се проведе последният трети етап от подготовката.

"Червените" започнаха с една променя от предварително обявения стартов състав. На мястото на Орлин Орлинов на върха на атаката бе Руи Мигел. "Армейците" започнаха мобилизирано и откриха резултата още в 10-ата минута чрез Иван Иванов.

Централният защитник, който е спряган за трансфер в няколко руски отбора, получи пас от Руи Мигел и след красив удар от въздуха оплете топката в мрежата на словаците.
До края на първата част ЦСКА можеше да стигне и до нов гол.

В 35-ата минута Трифонов нахлу по левия фланг и центрира към Руи Мигел. Нападателят с глава прехвърли вратаря на Слован, но от голлинията защитник на словаците изчисти топката.

На почивката Андоне направи 5 промени в състава, като в игра се появиха Чавдаров, Виданов, Морозс, Петров и Делев. Именно рожденикът Светослав Петров взе капитанската лента от заменения Тодор Янчев.

ЦСКА отново бе по-добрият отбор на терена и в 52-ата минута Мигел пропиля страхотен шанс да удвои аванса на своя отбор, след като от няколко метра не успя да засече топката. Португалецът обаче се реваншира и в 58-ата минута се разписа, след като засече добро центриране на Румен Трифонов.

Само 4 минути по-късно резултатът стана класически, след като куриозен автогол си вкара вратарят на Слован - Путночки. Стражът бе притиснат от резервата Саидходжа и вместо да изчисти топката си я вкара в собствената врата. Любопитен момент се случи четвърт час преди последния съдийски сигнал.

Тогава мачът бе прекъснат за няколко минути, след като играч на словаците влезе в пререкание с наставника на "армейците" Йоан Андоне. В крайна сметка нови голове не паднаха и ЦСКА се поздрави с класически успех в последния си мач от лагера в Турция.