Лидерът в "А" група ЦСКА отнесе този на Македония - Врадар (Скопие), с 4:0 на стадион "Българска армия".

Гостите започнаха срещата доста активно и още в самото началото след грешка на Тодор Янчев можеха да открият. Постепенно "армейците" владяха положението и на свой ред започнаха да атакуват. Резултатът беше открит в 30-ата минута след удар на Мишел Платини от фаул.

В самия край на полувремето Стоянов удвои след разбъркване пред Горан Симов. В 60-ата минута отново той беше точен за класическото 3:0. В края на редовното време младокът Антон Карачанаков фиксира категоричния успех на ЦСКА.

В проверката участие взеха някои от юношите на клуба, които оставиха доста добри впечатления.

Преди малко повече от месец "червените" биха с 3:0 втория в класирането на македонския шампионат - Металург (Скопие). В следващия кръг на "А" група на 15 октомври ЦСКА домакинства на Славия.