90′
Турнир: Контролни мачове - България Стадион: Национален стадион "Васил Левски", гр. София Зрители:
90′

Край на мача!

88′

"Червените" организираха бърза контраатака, Иван Тасев проби през центъра и комбинира вдясно от себе си с Йоан Борносузов, който опита да му върне, бранител на Гиляни не се намеси убедително и заложи топката на Тасев, чейто шут премина над вратата.

87′

Поредна смяна в състава на ЦСКА, Марселино Кареасо е заменен от Асен Дончев.

85′

Станислав Шопов опита късмета си от дистанция, но вратарят на Гиляни Жаджихамза отново се намеси с вещина.

69′

Влезлият като резерва Петко Панайотов отправи мощен удар от гранцата на наказателното поле, но вратарят на Гиляни направи великолепно спасяване с две ръце.

63′

Тройна смяна в състава на ЦСКА. Християн Петров, Тобиас Хайнц и Джонатан Линдсет напуснаха игра, а вместо тях на терена се появиха Браян Кордоба, Станислав Шопов и Иван Тасев.

63′
63′
58′

ГОЛ ЗА ЦСКА! ТОБИАС ХАЙНЦ ОТКРИ РЕЗУЛТАТА СЛЕД ТОЧНО ИЗПЪЛНЕНА ДУЗПА!

Едсон Кяйку извърши нарушение срещу Георги Чорбаджийски в наказателното поле и съдията Иво Андреев не се поколеба да посочи бялата точка. Тобиас Хайнц не сгреши и изведе ЦСКА напред в резултата.

57′

Едсон Кяйку получи жълт картон за нарушението срещу Чорбаджийски.

54′

Матиас Фаетон получи официално предупреждение.

54′

Жълт картон и за Шабани от гостите от Косово.

45′

Начало на второто полувреме!

45+3′

Край на първата част!

35′

Кратко прекъсване на мача заради горещото време. Футболистите на двата отбора могат да пият вода и да се освежат.

34′

СКАРШЕМ!  Тобиас Хайнц намери Сейни Санянг, който центрира в наказателното поле на Гиляни, където Улаус Скаршем бе оставен непокрит и стреля с едно докосване, но топката премина встрани от вратата.

Снимка 674508

Източник: startphoto.bg

32′

ХАДЖИХАМЗА! Малко след доброто спасяване на Иван Дюлгеров, неговият колега на вратата на Гиляни също демонстрира своите качества. Улаус Скаршем имаше добра възможност за отбелязване на гол, но ударът му бе блокиран. Топката попадна в Джонатан Линдсет чийто шет бе отразен от Кенан Хаджихамза.

29′

ДЮЛГЕРОВ! Гостите пропуснаха отлична възможност да поведат в резултата. Сенад Ярович бе изведен в наказателното поле на ЦСКА и стреля, но Иван Дюлгеров успя да спаси.

23′

В 23-ата играта бе спряна, за да могат всички присъстващи на стадион "Васил Левски"  да изкажат своята подкрепа към младия талант на ЦСКА Илиан Антонов, който се бори с коварна болест.

15′

Първи жълт картон в срещата, получи гоСабит Билали от състава на гостите.

13′

Сейни Санянг ве включи в атаката на "червените" и отправи удар от малък ъгъл, но вратарят на гостите успя да избие в корнер.

7′

Първа възможност пред една от двете врати в срещата. Матиас Фаетон отправи удар по посока вратата на Гиляни, но Кенан Хаджихамза спаси.

1′

Начало на мача!

Снимка 674502

1′

Преди началото на срещата "червените" представиха отбора за новия сезон в Първа лига.

1′

Преди началото на мача имаше минута мълчание в памет на легендарния вратар на ЦСКА и Ботев (Враца) Илия Вълов, който вчера си отиде от този свят на 62-годишна възраст.