ЦСКА и гръцкият Верия завършиха наравно 2:2 в контролната среща, играна помежду им в южната ни съседка. Точни за "армейците" бяха Георги Илиев от дузпа и резервата Георги Чиликов.

Двубоят започна с 30-минутно закъснение, тъй като реферите на срещата не пристигнаха навреме за мача. Все пак българите поведоха в 20-ата минута чрез Георги Илиев, който превърна в гол дузпа, отсъдена за нарушение срещу самия него, но веднага след подновяването на играта през втората част домакините изравниха след фрапантна грешка на вратаря Илко Пиргов, който не успя да улови топката.

Само пет минути по-късно играчите на Верия направиха обрата на резултата пълен чрез Жулиньо, който засече с глава центриране по крилото.

Стойчо Младено реагира светкавично и пусна в игра Кевин Амунике, който замени Удоджи. В 78-ата минута Павел Виданов изведе Георги Чиликов, който влезе на мястото на Неи, в наказателното поле, бургазлията финтира вратаря на домакините и изравни - 2:2.

Малко по-късно "армейците" можеха да поведат, но мощният удар на Георги Илиев бе избит с мъка от стража на Верия, който отклони топката в напречната греда.

В 81-ата минута на терена се образува масово меле между двата отбора, в което най-дейни бяха Амунике и Алексиу, които си размениха сериозни удари. За всеобщо учудване обаче реферът не показа картони на провинилите си, след като страстите бяха укротени.