Спортно-техническото ръководство и футболистите на ЦСКА не са доволни от предложените им условия за подготовка в Гърция.
Теренът, на който се подготвят "червените" е в ужасяващо състояние.
"Такива терени няма и във "В" група. Този тук в Гърция е толкова твърд, че все едно тренираме на асфалт. Литекс се готви в Испания, а ние по нивите в Гърция.", коментират от лагера на "армейците".
Треньори и играчи на ЦСКА се надяват поне контролните мачове да се играят на друго игрище.
hellios
на 30.01.2016 в 06:26:34 #1Поредния клюкар наричащ себе си журналист.Георгиев достоен последовател си на Коцев.Сигурно първите оплакали се са момчетата които дойдоха от Миньор.Те са се готвили само в Кипър и Египет през зимата.Ама на, дойдоха в ЦСКА и лошия Ганчев ги прати за нещастие в Гърция.Всички отбори от четирите В групи се готвят на меки терени, защото имат отопление под тях и са едни гърди пред ЦСКА.Даже оня ден Несебър и Нефтохимик играха контрола в Ахелой, трябваше да дойдеш да видиш за какъв терен става въпрос, не терен а килим.Обаче тоя Ганчев е голям мръсник, да прати звездите на тая сурова Гърция да си нараняват глезенчетата, пък Литекс видиш ли ги пратил в Испания.Каква несправедливост, а? Георгиев ти си плужек, срам за иначе достойната професия журналист.