90′
Турнир: УЕФА Лига на конференциите Стадион: "Българска армия", гр. София Зрители:
90′

Край на мача.

ЦСКА победи Македония Гьорче Петров с 4:0

Празник на "Армията"! ЦСКА изрита Македония ГП от Европа с 4:0!

Вижте подробности

87′

ГОЛ! Дюкенс Назон! Отново центриране от ъглов удар се оказа фатално за гостите. Назон, който с много силен удар от десетина метра промуши топката между купа от футболисти за 4:0.

78′

ГОЛ! Лазар Туфегджич! Топката стигна до играча след разбъркване в наказателното поле при центриране от ъглов удар. Туфегджич съумя да прати кълбото във вратата от непосредствена близост.

74′

Аган Абази заменя Йон Мена Перес.

74′

Християн Пецов влиза на мястото на Фисник Зука.

74′

Стефан Лазаревик влиза, Боян Илиевски напуска терена.

72′

Силни минути за ЦСКА. "Червените" владеят повече топката и продължават да притиската съперника в неговата половина.

Снимка 582387

Източник: Стартфото, Костадин Андонов

70′

Жеферсон влиза на мястото на Амос Юга.

64′

Станислав Шопов заменя Георги Йомов.

63′

Тибо Вион дръпна спусъка по диагонала, но топката мина над вратата.

61′

ГОЛ! Георги Йомов! Лазар Туфегджич изведе национала сам срещу вратаря. Йомов нахлу в пеналтерията и с премерен удар по земята прати кълбото във вратата на Християн Стевановски.

59′

Ваня Вучичевич влиза на мястото на Филип Алексовски.

59′

Емир Скендери заменя Фахрудин Джурджевич.

57′

Грешка Амос Юга сгреши в близост до наказателното поле. Играчите на гостите не се възползваха и топката се спря в ръцете на Густаво Бусато.

53′

Калоян Кръстев е заменен от Дюкенс Назон.

Снимка 582386

48′

Георги Йомов шутира от воле. Топката не намери рамките на вратата.

47′

Йоан Бауренски излиза, Тибо Вион влиза на негово място.

47′

Брадли де Нойер заменя Галин Минков.

46′

Начало на втората част.

45′

Край на първото полувреме.

44′

Йоан Бауренски получава жълт картон.

44′

Сефер Амин получава жълт картон.

34′

Кристиян Стойковски стреля коварно от пряк свободен удар. Бусато боксира, но топката попадна в краката на противников играч в наказателното поле. Последва удар към вратата, който бе париран от "червената" защита.

33′

Амос Юга получава жълт картон.

31′

ГОЛ! Юрген Матей! Георги Йомов зентрира от корнер. Маурисио Гарсез се пребори за нея и я свали с глава към вратарското поле. Там Матей я прати във вратата, след великолепно воле.

23′

"Червените" владеят повече топката в последните минути. Опитват се да намерят пролука в добре подредените играчи на Македония ГП.

20′

Неприятно! След грешка в защитата на ЦСКА, топката стигна до Йон Мена Перес. Футболистът на гостите опита да шутира по диагонала, но бранителите на "червените" го затвориха добре и опасността премина.

13′

Ермедим Адем пробва изстрел от далечно разстояние. Топката минава покрай дясната греда.

Снимка 582367

8′

Димитър Бербатов наблюдава срещата от трибуните. Преди срещата той раздаде автографи на деца и беше гост на "Армейския следобед", организиран от "червените".

Снимка 582388

5′

Георги Йомов зентрира отдясно, но Маурисио Гарсез се размина с топката.

3′

Кристиян Стойковски бе изведен, но Густаво Бусато предвиди това и изби.

Снимка 582364

2′

Калоян Кръстев опита диагонален удар от около границата на пеналтерията. Защитник на Македония ГП пресича шута.

1′