ЦСКА записа изразителна победа в паузата на шампионата. Момчетата на Стойчо Младенов се наложиха с категоричното 4:0 над македонския Турново, като по този начин си възвърнаха част от позагубеното самочувствие.

Срещата се игра на „Българска армия", а интригата бе предрешена още преди почивката, когато „червените" вкараха 3 попадения. Първи се разписа бразилецът Марсиньо, който отбеляза много хубав гол от свободен удар. В 22-атаминута отлична атака по десния фланг завърши с прострелно центриране на Венци Василев към Бруно Морейра, който на празна врата вкара за 2:0. Малко по-късно Омар Косоко проби мощно в полето и с техничен удар покачи преднината на ЦСКА - 3:0.

Очаквано на почивката Младенов направи доста промени в състава си, но въпреки това ЦСКА продължи да бъде по-опасният тим. След час игра младата надежда Григор Долпачиев вкара „дежурния" си гол, с който оформи крайното 4:0.

ЦСКА - ФК ТУРНОВО 4:0

1:0 Марсиньо (16')

2:0 Бруно Морейра (22')

3:0 Омар Косоко (29')

4:0 Григор Долапчиев (60')

ЦСКА: Томаш Черни, Венцислав Василев, Валентин Илиев, Апостол Попов, Неманя Милисавлевич, Браян Хауърд, Тодор Янчев, Омар Косоко, Бруно Морейра, Марсиньо, Мамади Сидибе

В течение на двубоя в игра влязоха: Колев, Абушев, Менди, Стоичков (79-Мартински), Дюлгеров, Кировски, Фо-Поре, Ревсон, Райков, Долапчиев, Райков).