Турнир: Лига Европа Стадион: Зрители:
90+3′

Край на мача.

83′

ГОЛ ЗА ЦСКА! Кейта бележи. Соу получи топката отдясно и намери Кейта в наказателното поле. Крилото шутира в близкия ъгъл и вкара за 3:1.

82′

Енрике заменя Кери.

Снимка 497610

79′

"Червените" организираха добра атака. Кейта напредна и подаде на Соу. Гамбиецът не се разбра със Санкаре, като в крайна сметка реши да стреля. Покрай вратата.

76′

Жул Кейта опита да изненада вратаря с удар от далечна дистанция, но стреля безкрайно неточно.

Снимка 497609

71′

Продължителна атака на гостите завърши с центриране на далечната греда, където Радосавлевич стреля от въздуха в аут.

68′

Кейта влиза на мястото на Йомов.

67′

Йохансен заменя Якубсен.

61′

Тиаго влиза на мястото на Жеферсон.

Снимка 497612

60′

ГОЛ ЗА Б36! Пингел бележи! Нападателят получи пас от дълбочина, надигра Антов и Матей с и плътен удар вкара за 2:1.

59′

Радосавлевич заменя Нелсен.

59′

Агнарсон заменя Самуелсен.

57′

Жълт картон за Хайнсен.

Снимка 497601

53′

Удар на Кери минава покрай вратата на Хансен.

46′

Жълт картон за Якубсон.

Снимка 497598

45′

Начало на втората част.

45′

Край на първата част.

37′

ГОЛ ЗА ЦСКА! Йомов бележи! Санкаре се пребори за топката пред наказателното поле и пусна към Йомов отляво. Крилото стреля по диагонал за 2:0.

32′

Ново спасяване на Хансен! Кери центрира в наказателното поле, където Соу стреля с глава, но вратарят на Б36 се намеси и изби в корнер.

29′

ЦСКА организира контраатака. Кери намери Йомов отдясно в наказателното поле. Крилото веднага опита удар, но не затрудно Хансен.

27′

ГОЛ ЗА ЦСКА! Поредна добра атана на "червените" завърши с попадение. Юга изведе Соу в наказателното поле сам срещу Хансен. Гамбиецът нямаше проблем да пусне топката покрай вратаря за 1:0.

26′

Жълт картон за Нийлсен.

26′

Отлична атака на ЦСКА. Жеферсон намери Мазику отляво. Защитникът центрира в наказателното поле, където Санкаре стреля безкрайно неточно.

23′

Жеферсон центрира в наказателното поле, където Матей стреля опасно с глава. Топката летеше към вратата, когато от голлинията изчисти Пингел.

Снимка 497602

16′

Спасяване на Бусато! Б36 получи право да изпълни пряк свободен удар на около 20 метра от вратата на ЦСКА. Фредериксберг опита силен удар в долния десен ъгъл, но бразилският вратар изби в корнер.

15′

Жълт картон за Жеферсон.

Снимка 497599

13′

Кери намери Соу, който овладя топката и стреля слабо. Вратарят на Б36 няма проблеми и лови.

9′

Поредна атака на домакините завърши с точен удар на Кери. Хансен лови.

9′

Соу получи топката в наказателното поле и нанесе удар, който рикошира в играч в бяло и излезе в корнер.

8′

Соу проби в наказателното поле и центрира към Санкаре. Французинът опита удар от движение, който бе избит в корнер. След неговото изпълнение Мазику стреля в аут от далечна дистанция.

Снимка 497597

5′

Натиск на ЦСКА в началните минути на мача. "Червените" опитаха далечни удари на Кери и Мазику, които доведоха до два последователни корнера.

1′

23. Ахмедов 21. Б. Якобсен

Отборът на ЦСКА приема Б36 Торсхавн в мач от 3-ия предварителен кръг на Лига Европа.

Срещата е от 20:00 часа и ще се играе на стадион "Българска армия" в София.

Георги Илиев - Майкъла: Градинари и пикола... Ще ги бием дори с бай Добри домакина!

Майкъла: Градинари и пикола... Ще ги бием дори с бай Добри домакина! Но да не ги подценяваме...

"Европейските мачове са най-важни и там играчите могат да бъдат забелязани"

Победителят от сблъсъка ще бъде определен в един мач, а тимът, който продължи напред ще има за съперник в решителния плейоф за влизане в групите на Лига Европа победителя от мача Базел - Анортозис.

Българският тим е фаворит в мача и няма никакво право на грешка. Очаква се като титуляр за "червените" да започне Тиаго Родригес, който за последно игра в мача срещу матийския Саиренс в Лига Европа на 27-август.

Португалецът се възстановяваше дълго от травма, но вече е напълно готов за игра.

Снимка 494125

Треньорът на ЦСКА Стамен Белчев предупреди футболистите си, че тимът на гостите не трябва да бъде подценяван по никакъв начин, въпреки скромната си визитка.

От ЦСКА пуснаха надъхващ клип преди утрешния мач с Б36

"Готови за поредната европейска битка"

"Това, което знаем за противника, е, че е изключително добре подготвен физически тим. Типичен представител на скандинавската школа. Млади футболисти, които не се отказват.

Като физически данни се доближават до БАТЕ (Борисов), но не се доближават до тяхното футболно ниво. Въпреки това не бива да бъде подценяван", коментира треньорът на "червените".

Извън сметките на Белчев за този мач са капитанът Петър Занев и контузения Иван Турицов, както и новото попълнеие Тибо Вион, който има да наваксва във формата. Всички останали футболисти са на линия.

"Вече се изморихме да броим щетите, нанесени на ЦСКА от съдиите"

Мнението е на Георги Атанасов

Гостите стартираха участие в турнира от най-ранна фаза. В предварителния кръг те победиха Сейнт Джоузеф от Гибралтар.

След това преодоляха естонския Левадия, а в предишния кръг надделяха над Дъ Ню Сейнтс от Уелс след дузпи.