Съперникът на ЦСКА в Лига на конференциите Сепси победи с минималното 1:0 У Крайова 1948 в двубой от втория кръг на румънското първенство. След мача треньорът на Сепси - Ливиу Чобутариу заяви, че е гледал малко от играта на "червените" от София, които му се струват "силен и солиден отбор".
"Играхме с Фарул, с Рапид, с Крайова - трудни мачове. Когато Матей получи червен картон, балансът ни беше нарушен. Поздравявам моите играчи, защото вярваха в резултата и успяхме да победим.
В четвъртък имаме много труден мач в Лигата на конференциите в София. Родригес е в болница, сега го преглеждат. Има доста дълбока рана, не знам точното му положение.
Тази вечер се радваме на победата, която постигнахме, от утре сме на подготовка за ЦСКА. Гледал съм мачовете им в първенството, струва ми се силен, солиден отбор", каза още треньорът на Сепси.
power
на 23.07.2023 в 10:20:05 #2Нормално е да ви го набият мамалигите . Още ли не сте проумели , че сте гола вода ? След мача с " гранда" Крумовград трябва да светнат лампички .
abc-xyz
на 22.07.2023 в 19:58:59 #1Треньорът на Сепси: ЦСКА е солиден отбор ====== Даже и Левски да беше гледал, пак това щеше да каже!