Капитанът на ЦСКА Тодор Янчев коментира нещата около тима преди срещата за първенство с Локомотив (Мездра): "Всеки мач до края на първенството за нас е на живот и смърт. Трябва да се раздаваме докрай, за да можем да станем шампиони. Изоставаме на три точки от Литекс и имаме отлични шансове."
"За предстоящата среща с Локомотив (Мездра) не може и да става дума за подценяване. Ние ще дадем всичко от себе си, за да спечелим трите точки. Нещата в клуба са наред. Всички сме спокойни и тренираме нормално".
Македонският защитник Игор Митрески даде своето мнение за първите си впечатления от родното първенство и за новите си съотборници: "От началото на първенството изминаха три кръга и на този етап всичко върви нормално. Тежко е, че получих три картона в три последователни мача, но да се надяваме, че до срещата с Левски няма да бъда санкциониран повече и ще мога да взема участие."
"В центъра на защитата играем с Павел Виданов, който е млад и перспективен футболист и е готов да поеме нещата на плещите си. В тима има и други млади футболисти, които се развиват правилно и не е далече времето, когато ще могат сами да поведат отбора напред", коментира Митрески.
chav
на 19.03.2010 в 07:48:34 #3ИЙ ТОВА ГОВАДОТО ПРОСТИ ЖИВОТНИ БЕ
DERIPASKA
на 18.03.2010 в 21:44:01 #2ГЛУПАК
Grandos
на 18.03.2010 в 17:40:06 #1На смърт е. Умрете, свини!