Шефовете на ЦСКА Димитър Борисов и Иво Иванов не останаха никак доволни от третата поредна загуба на тима. Те трябваше да се червят за пореден мач за отбора си. Титаните дойдоха вчера на Армията, за да видят как новата им селекция не играе нищо, а червените падат с 1:2 от седмия в Западната "Б" група.

Шефовете на "Титан" гледаха с кисели изражения второто полувреме, когато врачани обърнаха резултата с два гола. След мача те извикаха Емил Костадинов на разговор, който продължи повече от четвърт час. След това се шмугнаха по джиповете и си заминаха, без да обелят дума. Беше нормален разговор, не заради загубата, каза след това Костадинов. Разбра се обаче, че всички в ЦСКА начело с началството са много притеснени от поредната загуба - трета след тези от Левски и Черноморец в първенството.

В ЦСКА имат опасения, че в следващия кръг може да паднат от новака Видима в Севлиево. Трета поредна загуба ще взриви недоволството, още повече че на мача се чакат над 1000 запалянковци на ЦСКА. Скромният тим на треньора на Видима Димитър Тодоров вече натрупа 4 точки след равенство със силния тим на Локо Пд и победа над новака Академик в София.