ЦСКА-София спечели тристранния турнир, който се проведе на комплекса "Царско село", след като спечели с 2:0 и втората контрола срещу македонския Хоризонт Турново.

"Червените" победиха с 1:0 в първата среща срещу Царско село, която ще се запомни с травмата, която получи вратаря Анатоли Господинов, който след това веднага бе откаран в "Пирогов".

Бой, кръв и победа за ЦСКА-София срещу Царско село

Тежка контузия беляза уж приятелската среща

Головете за ЦСКА-София при успеха над Хоризонт отбеляза Милчо Ангелов в 19-та и 33-та минута.

"Червените" поведоха с 19-та минута, след като Борис Галчев подаде от фаул към Милчо Ангелов, който не пропусна да се разпише. Второто попадение за символичните домакини падна в 33-та минута, когато след разбъркване в наказателното поле на Хоризонт Ангелов не пропусна да вкара от точката на дузпата.

ЦСКА-СОФИЯ - ХОРИЗОНТ 2:0

1:0 Ангелов (19"), 2:0 Ангелов (33")