Старши треньорът на ЦСКА Стойчо Младенов даде традиционния си брифинг на Панчарево. Той изрази притеснение от съдийската бригада, която ще ръководи гостуването на "червените" на Беласица в Петрич в среща. Главен рефер на двубоя в събота е Цветан Георгиев с помощници Красимир Керезов и Веселин Мишев.

"Единият страничен съдия на мача ни с Беласица ме притеснява, но не искам да навлизам в подробности. Надявам се главният да се справи с мача, макар че помним как свири есента мача ни срещу Литекс (1:1) и каква дузпа даде за Левски срещу Черноморец", коментира старши треньорът на ЦСКА Стойчо Младенов.

Младенов не пожела да коментира съмненията за уговорка на "железничарското" дерби с думите: "Задкулисните игри и удари под кръста са нещо нормално за българския футбол. Нищо не може да ме изненада".

Макар, че има сериозни кадрови проблеми Младенов е оптимист за изхода на мача в Петрич."Няма от какво да се притесняваме. В отбора има настроение и самочувствие и очакваме с нетърпение мача в събота. Това, че направихме равен с Литекс не е фатално", завърши треньорът.