Старши-треньорът на ЦСКА Стамен Белчев категоричния успех над Локомотив Пловдив с 4:1 в двубой от 4-ия кръг на Първа лига.
"Доволен съм от резултата, доволен съм от първото полувреме, а през втората част малко се поотпуснаха играчите, очакваха да е лесно, трябва да подобрим играта на целия отбор в защита, стояхме далеч от съперника, не пресирахме", каза след успеха Белчев.
"Когато вкараш ранен гол е хубаво, Локомотив излезе малко по-напред, реализирахме и втори гол", допълни той.
"Ако отборът дава всичко от себе си, не се притеснявам от нищо, успяхме да ги надиграем категорично, след като те не загубиха от Лудогорец и Левски. Отбелязаха ни 3 гола, което не е добре в изминалите срещи", каза още Белчев.

DedoGocho
на 07.08.2017 в 17:16:42 #2Голям го извади но твърд като локум на слънце
Total ML
на 07.08.2017 в 14:12:54 #1