Треньорът на ЦСКА-София Стамен Белчев коментира победата на неговия отбор с 3:0 над Дунав (Русе) в мач от 19-ия кръг на Първа професионална лига. Специалистът заяви, че всеки мечтае да бъде треньор на клуба. Съдиите отсъдиха куп много спорни ситуации в полза на "червените", но колегите от телевизията не сметнаха за нужно да зададат въпрос на Белчев за ролята на реферите в тази среща...

"ЦСКА стигна до успеха с търпение. След като изпуснахме дузпата се наруши ритъма на игра. През втората част тотално надиграхме Дунав и заслужено победихме. Дунав е един от добрите отбори в първенството. Подкрепихме Преслав на полувремето.

Заслугата за тези резултати е на футболистите. Радвам се, че за четири мача не допуснахме гол, а вкарахме цели седем попадения. Не искам да се сравнявам с колегите. Янев и Йорданеску са много добри специалисти. Всеки иска да бъде треньор на ЦСКА", каза Стамен Белчев.