Бразилецът Данило Сакраменто в крайна сметка няма да играе за ЦСКА. Трансферът на латиноамериканеца е пропаднал, тъй като бившият играч на Селта е поискал прекалено висока заплата от "червените", пише "7 дни спорт".
Сакраменто е свободен агент, след като прекрати договора си с испанския клуб. Преговорите с него се водеха лично от собствениците на ЦСКА Димитър Борисов и Иво Иванов.
Сакраменто мота "армейците" повече от седмица, като на няколко пъти отлагаше идването си в София. През това време той преговарял с още два отбора от Европа, но и те не склонили да удовлетворят високите му финансови изисквания.
ЦСКА няма да привлича нови играчи до зимната пауза. Последното попълнение в състава на Гьоре Йовановски е Иван Бандаловски, който подписа преди няколко дни.
partenkov
на 18.10.2010 в 13:01:07 #4Е, един там щеше да играе и за 100 лева.
s
на 17.10.2010 в 12:55:20 #3В крайна сметка добра новина за ЦСКА, по-добре в отбора да няма анонимни бразилци със съмнителни качества. Ако ще се взимат чужденци нека поне да са от Европа и то само ако наистина се налага. Това трябва да е политиката на клуба.
s
на 17.10.2010 в 12:46:53 #2Тъпи журналисти. Как точно Сакраменто е отрязал ЦСКА ? Анонимникът е съгласен да дойде в ЦСКА срещу определена сума, на която ЦСКА не го оценява - т.е. ЦСКА отрязва бразилеца, не обратното. Пише, пишете глупости за радост на говедата.
YOUPSS
на 17.10.2010 в 11:59:23 #1Сакраменто отряза ЦСКА ==================================
