Христо Ристосков победи ЦСКА с 1:0, след като свири измислена дузпа за Левски във вечното дерби, играно на националния стадион "Васил Левски". По този начин официалният сайт на 30-кратните шампиони обобщи срещата, играна в неделната вечер пред 11 000 зрители.

"В 47-ата минута Боримиров нахлу в наказателното поле на "армейците" с топката в крака. Там Тунчев протегна крак и футболистът на "сините" падна артистично, след което последва дузпа", описват спорната ситуация от cska.bg.

Отбелязват се и другите грешките на главния съдия, ръководил 118-ия сблъсък между "сини" и "червени", с които Ристосков е помогнал на Левски да извоюва победата, като особено се изтъкват непрестанните нарушения на ветерана Даниел Боримиров, за които той така и не получи втори жълт картон, въпреки че бе декориран в жълто още в 51-ата минута.