Италианското издание Sport.quotidiano.net обяви колко пари дава Пиза за правата на Иван Турицов от ЦСКА. Става дума за 900 000 евро.
"Въпреки че преговорите все още са в начална фаза, в Пиза вярват, че Турицов може да представлява отлично подсилване, както заради международния си опит, така и за съотношението качество-цена.
Ако Пиза плати тази сума от 900 хиляди евро, то това ще представлява допълнителен знак за амбиция", пише изданието.

abc-xyz
на 10.01.2025 в 20:18:10 #28seal на 10.01.2025 в 15:12:23 #28 german в Азербайджан имаше една българка главен технолог в нЕкъв млеко комбинат, правеха страхотно кисело мляко "севимли дад", направо като едно време в БГ питам я, как го докарва този вкус, а тя вика "сми всеки месец пътувам до България и се връщам с опаковки лактобацилус в дамската чанта"= ====================== няма как да е така? има процедурна разлика при пригагвянето на Киселото мляко и Йогурта ###### Не знам каква е процедурната разлика, но с тия закваски си го правя вкъщи и става прекрасно. А мои познати, пак с тия закваски, го правят в Еквадор в промишлени количества.
german
на 10.01.2025 в 13:36:34 #27паната, настоява за допълнителни доставки на нафта и керосин
НО
след разбиването на канала за лактобацилус, изпраните мутренски пари, вече не стигат
налага се ползването на конски впрягове и обикновени дърва за огрев
german
на 10.01.2025 в 13:16:12 #26сеал, истина ти думам, "севимли дад" се правеше по технология на Бг кисело мляко /без захар
/, не беше никакъв йогурт
panayot_stamenov
на 10.01.2025 в 13:15:39 #25А ония от Азербайджан, освен Матеус, да пращат и 2 тона нафта за Газката де кара киселото мляко. Може и двеста кила керосин за огньовете на лагерите на младите армейски скаути. ....веднага, че стана студено.
seal
на 10.01.2025 в 13:14:48 #24БГ кашкавала е тип "чедър", но е различен от италианаски твърди сирена - пармезан и сие
seal
на 10.01.2025 в 13:12:23 #23german в Азербайджан имаше една българка главен технолог в нЕкъв млеко комбинат, правеха страхотно кисело мляко "севимли дад", направо като едно време в БГ питам я, как го докарва този вкус, а тя вика "сми всеки месец пътувам до България и се връщам с опаковки лактобацилус в дамската чанта"= ================================================= няма как да е така? има процедурна разлика при пригагвянето на Киселото мляко и Йогурта
german
на 10.01.2025 в 12:57:02 #22така е хер оберст1
аз копирах идеята, почнах да изнасям от Азербайджан изпрани пари на килограм и да внасям по 100 грама лактобацилус
ама изключително проницателният мл агент яковлевич в., надуши далаверата, разкри ме и едвам отървах кожата
oficer1
на 10.01.2025 в 12:45:14 #21Хер Джерман
Лактобацилус булгарикус е безценна!
Не случайно стрУА мЕлЕони.
На много митници ако не декларираш, че пренасяш - затвор.
Но нашето момиче е било умно...
Аве, българската ЕнжЕнерна мисел е безгранична!
german
на 10.01.2025 в 12:37:25 #20оберст1, в Азербайджан имаше една българка главен технолог в нЕкъв млеко комбинат, правеха страхотно кисело мляко "севимли дад", направо като едно време в БГ
питам я, как го докарва този вкус, а тя вика "сми всеки месец пътувам до България и се връщам с опаковки лактобацилус в дамската чанта"
слагала ги в кутийки от пудра и други подобни мазила
Vlady
на 10.01.2025 в 12:35:33 #19Щом има луди да дадат пари за недоразумението Турицов да им го продадат. И без това задържането му с безумно висока заплата беше сериозна грешка.
oficer1
на 10.01.2025 в 12:31:44 #18Иначе за чисти 100 грама Лактобацилус булгарикус, от ПСЖ, Реал и Ман. Сити дават килограми футболисти! Отдел "информация и бацили" към УББС!
german
на 10.01.2025 в 12:28:32 #17обещаха и бонус, чувал рафинирана захар за млЕкото
oficer1
на 10.01.2025 в 12:28:10 #16Абсолютно съгласен с гУсин Емблемата! Тури е не само диамант, той си е чист брилянт! 900К ойро са само за фамозния му ляв крак! От Пиза да предложат повече! Да четат италалианчетата и да си взимат бележка! При оферта от 2 мЕлЕона може и да им го дадем!
gipsykings
на 10.01.2025 в 11:37:01 #15Стига сте писали глупости...
Тури е най-добрия бек в първенството ни. Напрао е супер. Нешлифован диамант... Дано не го продадем.... Пиза, четете ли?
_SMITH_
на 10.01.2025 в 11:06:31 #14Ако за този спънат кон се дават такива пари, то светът наистина вече тотално е полудял
rising.red
на 10.01.2025 в 10:34:56 #13Предлагам да помогнем за осъществяването на този трансфер, като съберем пари за билета му до Италия?
panayot_stamenov
на 10.01.2025 в 10:31:54 #12Моя грешка, само Матеус, или Матеус Силва, тоя, който беше в Локо Пд, Матеус Леони е бил в Арда и Берое.
duneraaa
на 10.01.2025 в 10:30:17 #11Турицката ще го изпратим всички дружно и секунда няма да се замисля!
Love6ki_otrepki
на 10.01.2025 в 10:25:31 #10Всъщност, Матеус Леони играе в Унгария.
tundzhaka
на 10.01.2025 в 10:01:57 #9става въпрос за 900 к лева, "журналистите" от спирта не правят разлика, но дори и това е страшна цена за този. Ако е вярно убеден съм че на секундата го дават.