Вторият отбор на ПФК ЦСКА - София постигна бойко реми срещу Етър (Велико Търново) в контрола - 1:1. Мачът се игра в Тетевен. "Виолетовите" водеха с 1:0 до самия край, когато удариха и греда, но при контрата последва изравняване, пише sport-vt.

Етър откри в 42-ата минута, когато Чавдар Ивайлов направи двойно подаване с Николай Цветков – Демона (бивш играч на ЦСКА), навлезе отляво и прати топката в мрежата.

След многото смени в тима на Етър през втората част тимът на ПФК ЦСКА - София 2 понатисна, но в 88-ата минута Цветомир Тодоров от "веолетовите" нацели напречната греда. Отскочилата топка попадна у "червените", които с бърза атака на Емил Петров и подаване към Георги Търтов стигнаха до изравнителен гол.