Съперникът на ЦСКА в Лигата на конференциите Осиек направи грешна стъпка в хърватското първенство - 0:0 със Славен Белупо на свой терен. Въпреки това Осиек е сред трите отбора с по 7 точки след 3 кръга, заедно с Риека и Локомотива.

Треньорът Ненад Биелица остави част от звездите си резерви, за да ги пази за мача в четвъртък. Осиек игра в схема 3-5-2. На вратата беше капитанът на тима Ивица Ивушич (26 година), а тримата в защита - Даниел Лонкар (24), Славко Бралич (28) и Йевген Чеберко (23).

Петимата в халфовата линия бяха Дарко Неясмич (22), Иван Фиолич (25) и Амер Хирос (25) в средата на терана, а по крилата Ален Гргич (26) и Петар Бочкай (25).

Двамата нападетяли на Осиек срещу Славен Михрет Топкагич (33) и Антонио Мансе (25) не впечатлиха.

Като резерви се появиха Мато Милош (28), Ласло Клайнхайслер (27), Дамян Бохар (29) и закупеният за 2.5 милиона евро аржентински нападател Рамон Миерес (24).

ЦСКА приема Осиек в четвъртък с мисълта да острани хърватите за втори път в Европа. За целта ще търси победата още в София.

Любопитно: Матей и Йомов с еднаква статистика в ЦСКА - мачове и голове