Нападателят на ЦСКА Дюкенс Назон трябва да е изключително внимателен в предстоящото гостуване на Арда в петък, за да не пропусне очертаващата се да е още по-тежка визита на Локомотив (Пловдив) идния вторник. Срещу Ботев (Враца) офанзивният играч получи четвъртия си жълт картон от началото на сезона и при следващо официално предупреждение ще бъде със спрени права в рамките на една среща.

Въпреки доброто си представяне хаитянинът бе декориран в жълто в последните три мача на ЦСКА. Припомняме, че две от срещите бяха безпроблемни победи с по 4:0 над Хебър и Ботев (Враца).

Досега Назон има на сметката си 12 шампионатни участия с червената фланелка, в които се е отличил с 5 попадения, 2 асистенции и 4 жълти картона. В Лигата на конференциите пък той записа 5 двубоя, като се разписа веднъж (при 4:0 над Македония ГП) и не получи нито едно официално предупреждение. В 17 мача във всички турнири той все още не е оставал пълни 90 минути на терена.