Тобиас Хайнц се замеси в скандална ситуация при загубата с 1:2 от Арда вчера. При смяната си в 54-ата минута норвежецът изрази бурно недоволството си от треньорското решение.

На излизане от терена Стипич му подаде ръка и остана изумен от реакцията на футболиста, който го репликира. Треньорът на вратарите Горан Брашнич стана и се опита да успокои Хайнц, но вместо това бе засипан с гневен монолог. След това, без да поздрави никого, седна на пейката и продължи да мърмори.

Хайнц бе привлечен в ЦСКА през зимата на 2023 г. и веднага се наложи в състава с отличните си игри. През миналата пролет обаче формата му видимо спадна, а това продължи и през новия сезон. Той записа пълни 90 минути единствено на старта срещу Лудогорец, когато изпусна дузпа, а в следващите 4 мача неизменно бе сред първите смени на Стипич.