Скандал в ЦСКА-София е съпътствал срещата с Локомотив (Пловдив), която "червените" загубиха с 0:1 на "Армията", пише "7 дни спорт".
Бунт срещу португалците в ЦСКА-София е разцепил съблекалнята точно преди мача с Локомотив Пловдив. "Червените" загубиха 0:1 на "Армията", но явно проблемът е сериозен. Останалите в отбора настръхнали срещу тях, тъй като ги обвинили в егоизъм. В съблекалнята били единодушни, че Виана и компания подават топката само един на друг. Те не взимали насериозно българите дори когато някой бил в идеална позиция. Нито един от нашенците обаче не посмял да изрази публично несъгласието. Куриозно, но срещу сънародниците на Роналдо открито скочил камерунецът с френски паспорт Петрус Бумал. "Момчета, да вземете и на нас да подавате от време на време", казал опорният халф в присъствието на треньора Едуард Йорданеску.
Португалците скочили, едва тогава се намесили и българите. Патакламата стигнала до ушите на ръководството. То обаче взело страната на португалците. Гурбетчиите са доведени лично от силния човек в клуба Стойчо Стоилов и явно главният мениджър ги е защитил. В резултат Бумал се прости с титулярното място срещу Локомотив Пловдив. Едва ли е случайно, че той дори не влезе в игра. Това е отмъщението на Едуард Йорданеску и шефовете, коментират запознати на "Армията".
Sitalk
на 31.10.2016 в 22:49:48 #2Козелът Москов пак с обичайните си пасквили. Един център-нападател - нищо повече не ни трябва в момента.
stormtroopers
на 31.10.2016 в 17:55:15 #1Няма по-голяма пасмина от журналистите и този пасквил е поредното доказателство за това.Всеки който е гледал мача знае истината и дали чужденците в ЦСКА не подаваха на Преслав за да отбележи.Жалко,че нямаше ден иначе поне 2-3 гола можеше да запише в сметката си.