Голмайсторът на ЦСКА - Дюкенс Назон, пристигна в София вчера и днес трябва да се присъедини към тренировъчния процес на тима. Хаитянинът получи няколко дни почивка, след като преди това участва с националния си отбор на турнира Голд Къп. Там той се разписа за победата с 2:1 над Катар, но не успя да помогне на тима да прескочи груповата фаза.

На същата надпревара участва и новото попълнение на армейците Матиас Фаетон. Той обаче се превърна от герой (отбеляза два гола при победата с 4:1 над Куба) в грешник (пропусна решаваща дузпа в последните минути при загубата с 2:3 от Гватемала) за Гваделупа.

Нападателят взе пълноценно участие във вчерашното занимание на ЦСКА и ще е готов да дебютира още в гостуването на Хебър в неделя от 21:00 часа.

След привличането на Фаетон, Естрада и Асприля е сигурно, че Дюкенс Назон ще бъде продаден до края на лятото. Интерес към него има от Китай, Арабския свят и Франция. Хаитянинът е наказан за първите две срещи в шампионата, пише "Тема Спорт".