Наглед спокойният и умерен Едуард Йорданеску е бил доведен до нервна криза от загубата и най-вече от слабата игра на ЦСКА-София в Разград. След последния съдийски сигнал на мача с Дунав младият румънец затвори футболистите си в съблекалнята за гости и им крещя непрекъснато в продължение на няколко минути, чу "Меридиан Мач". Крясъците на Йорданеску огласяха утихналия стадион "Лудогорец Арена" и смутиха и служителите на клуба, които кротко чакаха заминаването на двата отбора.
Според запознати, Еди Йорданеску напълно е загубил самоконтрол и едва е бил удържан от помощниците си. Румънецът е побеснял на играчите, че с бездушната си игра ще му съсипят репутацията, което ще се отрази много зле на стартиращата му кариера.
fenfutbol
на 14.09.2016 в 10:04:28 #7Ш>Н>У>Р> - без цензура!
fenfutbol
на 14.09.2016 в 10:03:23 #6*** за всички говеда. Това като за добър ден към говедата. Иначе по статията - всичко е нормално! Навремето Алекс Фъргюсън замери Бекъм с футболна обувка в съблекалнята и му сцепи веждата. Ако Любо Пенев беше треньор да ги е бил сигурно! Ще се оправят момчетата. Трябва малко време само и нещата няма как да не тръгнат. Айде пак КЗЛ и със здраве на всички Армейци!
пиргос
на 13.09.2016 в 11:27:56 #5Еду Йорда
Кво е тва животно,е
beretta
на 13.09.2016 в 11:27:00 #4тоя е румънския бран на Моуриньо!
DedoGocho
на 13.09.2016 в 11:11:12 #3спокойният и умерен Едуард Йорданеску е бил доведен до нервна криза Не се хаби казват боляло само първият път - Така че да свиква
Tong
на 13.09.2016 в 11:11:00 #2Що бе, блуе? Може човекът просто да е възпитан и да има чувство за благоприличие...
blue violence
на 13.09.2016 в 10:46:41 #1Почнеш ли още след първия неуспех да се извиняваш на феновете, означава че си силно лабилен и нямаш самочувствие като специалист! Да сте чули дедо Люпко да се извинява някога или Пената или Стойчо Неустойчо?? Халал да ви е мамалигара,протеже на Кюрда!