Дублиращият отбор на ЦСКА се наложи с 2:1 над Оборище (Панагюрище) в контрола, играна на Панчарево. Двете попадения за "армейците" реализира Тонислав Йорданов.

Мачът започна с равностойна игра, за "червените" шансове да открият резултата имаха Тонислав Йорданов, Мартин Симеонов и Румен Руменов, но до гол така и не се стигна в първите минути на двубоя, пише cska.bg.

В 30-тата минута след центриране от корнер Тонислав Йорданов отбеляза първото си попадение в мача.

ЦСКА вкара 7 на "тигрите" от Бистрица

С хеттрик се отличи Мартин Смоленски

До полувремето ЦСКА запази преднината си от 1 гол. През втората част "армейците" създадоха още няколко положения, но не успяваха да затвърдят преднината си. Така се стигна до 80-тата минута, когато Оборище изравни. След изпълнение на пряк свободен удар топката срещна стената, последва добавка, при която вратарят ни Борис Груев отби, но при последвалия удар на играч на гостите от близко разстояние резултатът стана 1:1.

Минута по-късно гол на Тонислав Йорданов беше отменен заради нарушение на нападателя срещу вратаря на противника. В 85-тата минута Йорданов се разписа и ЦСКА отново поведе в резултата. Последва нова атака на "червените", Александър Георгиев прати топката в мрежата на Оборище, но голът му бе отменен заради засада.

ЦСКА вкара куп голове в Албена (ВИДЕО)

Двустранна игра за "червените", всичко е готово за Черно море

В последните секунди на срещата Красимир Станоев имаше шанс да се разпише директно от фаул, но топката мина на сантиметри от вратата.

ЦСКА II - Оборище (Панагюрище) 2:1

(Тонислав Йорданов - 2 гола)

Състав на ЦСКА: 1. Борис Груев (в), 2. Иван Турицов (18. Георги Костов), 16. Красимир Станоев, 6. Валентин Антов (5. Никола Борисов), 3. Мартин Симеонов, 11. Петър Витанов (к) (Петър Петров), 14. Николай Янков (11. Георги Търтов), 7. Румен Руменов, 13. Добромир Бонев, 8. Александър Георгиев, 9. Тонислав Йорданов

Старши треньор: Светослав Тодоров