Един от основните защитници на ЦСКА - Иван Турицов - е напълно възстановен и е готов за реванша от третия квалификационен кръг на Лигата на конференциите срещу Сейнт Патрикс в Дъблин на 11 август (четвъртък).

Турицов получи мускулно разтежение малко преди края при победата над Берое с 5:1 за първенство на 31 юли и пропусна първия мач срещу ирландците, загубен с 0:1 на националния стадион "Васил Левски" миналия четвъртък, пише "Тема спорт".

Саша Илич: ЦСКА има много по-голяма класа и с различна игра ще елиминира Сейнт Патрикс

"Ако не влезем в мача по начина, по който искаме, после търпим определени последици"

Родният национал вече се чувства добре и тренира пълноценно, като ще започне от първата минута на "Тала Стейдиъм" в Дъблин.

Треньорът на червените Саша Илич ще направи поне 4 промени в стартовия състав спрямо първия мач в София. Освен Турицов в отбрана ще се завърне и Мено Кох, който ще си партнира с капитана Матей. Последните две нови попълнения Джонатан Линдсет и Дауда Бамба пък ще запишат първи срещи като титуляри с червения екип. Те се появиха през втората част в предишната среща с островитяните и оставиха добри впечатления