Билетите за очакваното с огромен интерес дерби на върха в Първа лига между лидера ЦСКА и преследвача Лудогорец в неделя се продават с висока скорост.
За сектор "А" остава по-малко от един блок, а в сектор "В" вече са изкупени повече от три блока. Сектор "Г" ще бъде традиционно пълен до краен предел, а привържениците от Северната трибуна загатнаха, че подготвят изненади за предстоящото дерби.
Подкрепата на публиката ще е изключително важна за "червените", които при победа до голяма степен ще си осигурят и първото място за редовния сезон.
"Да напълним стадиона и заедно да спечелим титлата", надъхват се привържениците в социалните мрежи.
32_is_coming
на 26.04.2023 в 18:16:44 #4Преди час си взех за Г . Сектор А е разпродаден вече . Неделя бием шалварите 2:0 САМО ЦСКА
a.sentseto
на 26.04.2023 в 17:20:38 #3“Просто луноходец са по-голям и силен съперник от Спартак -София”
stopen-hol
на 26.04.2023 в 15:40:09 #2Взех си вече билет
За разлика от миналата седмица и мача с фалиралите!
Просто луноходец са по-голям и силен съперник от Спартак -София
alexnikolov
на 26.04.2023 в 15:34:42 #1Май май ще ни отварят и сектор Б, че като гледам може и да не стигнат билетите.