Селекционерът на Аржентина Лионел Скалони коментира загубата с 0:2 от Колумбия в първия мач за тима от Копа Америка.

"Игрището беше ужасно, а имайте предвид, че това е едва първият мач на него. Има много какво да се желае.

Лионел Меси: Всеки път, когато губим ни е трудно

"Приемаме го тежко"

Мисля, че през второто полувреме се представихме добре. Колумбия е силен отбор и успя да се справи. Искаше ни се да постигнем друг резултат, но така се получи.

Второто полувреме беше много добро за нас, създадохме положения, справяхме се с пресата на Колумбия и накрая ти вкарват гол на контра. Имаме неща за коригиране и ще ги коригираме без съмнение. Във всеки гол има грешка, но не искам да соча с пръст никого. Ние сме отбор и когато губим, губим всички. След това трябва да се вдигнем заедно", каза Скалони.