„Какво да кажа не съм доволен, но не може да се върнат нещата назад. Ще се опитаме да продължим да се готвим и да си гледаме мачовете за Купата и втората шестица.

Съжалявам, че днес не успяхме да спечелим. Имаше много битка и единоборства. За тези условия, мачът стана добър. Имаше доста положения. За съжаление Локомотив вкараха повече от нас. Надиграха ни в повечето от случаите и заслужено ни победиха", заяви старши треньорът на Черно море Никола Спасов, след загубата от Локомотив (София) с 1:2 в 21-я кръг на А група.

„След втория гол нещата станаха доста трудни. Нас ни устройваше само победата, но в крайна сметка не мога нищо да направя вече. Направихме грешки, които не трябваше да правим. Не мога да кажа, че е имало напрежение. В крайна сметка футболът продължава. Важното е, че го докарахме до такъв мач с Локомотив и можехме до последния кръг да сме в играта. Не съм доволен от представянето на определени хора, но това е", коментира още Спасов и продължи:

„На полувремето смяната на Станчев беше принудителна. Втората смяна беше наложителна. Започнахме второто полувреме много активно. Просто трябваше да вкараме бързо гола, който щеше да ни успокои и да задържим резултата. С минаване на времето станахме по-хазартни.

Първият гол е след контраатака, а вторият също стана след включване на десния защитник на Локо. Нашият нападател не можа да го следва. Много хазартно тръгнахме напред. Само мога да съжалявам. Сигурен съм, че отбборът ще става по-добър, но вече е късно за първенството. Мачовете за Купата ще ни мотивират да изкараме полусезона на добро ниво. Това са неща, които не са зависими само от нас треньорите".