Треньорът на Черно море - Илиан Илиев говори след равенството на тима му с Арда (2:2) в среща от 29-ия кръг на efbet Лига. Ето какво каза той:

"С тази точка си осигурихме цел влизане в шестицата и сега ще видим какво ще търсим. За 16 ден играем 5 мач с две дълги пътувания - за Враца и дотук. Вчера пътувахме 7 часа. Първото полувреме стояхме лошо и Арда бяха по-пъргави от нас.

Може би не заслужаваше да открием, макар че беше красив гол. Второто полувреме не успяхме да удържим резултата и тази умора, която се е натрупала си оказа влияние. Последните 25 минути владеехме инициативата и прибрахме Арда, за да изравним. Нямаше да е справедливо да спечелим мача с оглед 90-те минути.

Не мисля, че ни липсваха лидери, имахме и хора за ротации. Ние преценихме така да излезем. Младият Росен Стефанов изигра добър мач, но според това, което предложиха домакините, се справи добре. Всички помогнаха на отбора. Последните минути нямаше голямо темпо, за да успеем да създадем ситуация и да вкараме гол.

Надяваме се в дербито със Спартак да сме по-позитивни. Днес младите ни дадоха възможност да видим с какво може да ни помогнат до края на сезона", каза Илиев.

Арда и Черно море завършиха наравно 2:2 в мач от efbet Лига