Георги Иванов си припомни какво е усещането да поразиш съперниковата врата. Отборът на Черно море обаче отпадна от турнира по футбол за ветерани след дузпи.

"Моряците" завършиха 1:1 с Добруджа, но отстъпиха след изпълнения на 11-метрови наказателни удари.

Гонзо откри резултата в 8-ата минута, след като майсторски прехвърли вратаря на Добруджа. До края на първата част и двата тима имаха ситуации за гол, но не успяха да ги реализират.

В 59-ата минута Ради Вардаров изравни с удар от дистанция, който хвана неподготвен вратаря на варненци Стоян Ставрев. До края на мача и двата тима удариха по една греда.

При дузпите Емо Ликанов и Бойко Каменов пропуснаха да реализират.

Съставът на Черно море: Стоян Ставрев, Веско Бранимиров, Явор Софрониев, Емо Луканов, Георги Дамянов, Димитър Пантев, Тодор Каменов, Бойко Каменов, Николай Филипов, Георги Иванов, Ерджан Шабан.