Черно море загуби тежко втората си контрола по време на подготвителния лагер в Турция. "Моряците" отстъпиха на втородивизионния руски Криля Советов с 0:4. Двубоят се игра в Манавгат.

Вчера възпитаниците на Илиан Илиев завършиха 0:0 с ФК Тирана.

Варненци изиграха слаб мач и видимо бяха уморени. Причината най-вероятно се крие в тежката тренировка, която проведоха тази сутрин.

Головете паднаха още през първото полувреме. В 6-ата минута Алан Чочиев прати неспасяемо топката в горния ляв ъгъл на Благой Макенджиев.

В 18-ата минута Ткачук завърши добра атака на руснаците отляво за 0:2. Отново той вкара третото попадение в мача, след като наказа груба грешка на Макенджиев.

В 39-ата минута Самодин вкара за 0:4.

През втората част Черно море опита да промени резултата, но Меди Фенуш и Мариян Огнянов пропуснаха добри възможности за гол.

Черно море - Криля Советов 0:4

0:1 Чочиев (6)

0:2 Ткачук (18)

0:3 Ткачук (22)

0:4 Самодин (39)

Черно море: Макенджиев, Миланов, Илиев, Огнянов, Ндонгала, Костадинов, Кузма, Цветков, Касабов, Енчев, Кононго.

Резерви: Дюлгеров, Дичевски, Хасани, Янчев, Томбак, Витанов, Фенуш, Минков, Йорданов, Минчев, Зехиров.