Черно море би андорския Сант Хулия с 5:0 в мач от предварителния първи кръг за турнира за Купата на УЕФА. Момчетата на Никола Спасов постигнаха този безапелационен резултат след също толкова убедителното 4:0 от миналата среща между двата тима.

В 22-ата минута Юруков откри с глава за "моряците". В 36-ата Тремонти успя да парира удар на Андонов, но само три минути след това Юруков довърши започнатото и все пак покачи на 2:0 с изстрел от границата на наказателното поле.

Резултатът стана класически в полза на варненци още в първата част. В 41-ата минута Мирослав Манолов за трети път порази вратата на Тремонти.

През второто полувреме Черно море не спря да доминира на терена. Андонов центрира в наказателното поле на Сант Хулия, подлъга андорския страж и той си вкара автогол.

В 64-ата минута Периш нацели гредата, но при добавката Андонов оформи крайното 5:0. Малко след това играчът на Черно море си изпусна нервите и получи директен червен картон от съдията Янку.