Турнир: efbet Лига Стадион: "Тича", гр. Варна Зрители:

Грозни сцени на "Тича". Футболисти на двата отбора сериозно се сдърпаха на терена.

90+1′

ГОЛ! Евгений Сердюк е точен от бялата точка!

89′

Дузпа за Черно море! Янко Георгиев повали на земята Евгений Сердюк и съдията Никола Попов посочи бялата точка.

78′

Мартин Дичев влезе на мястото на Цветомир Панов.

78′

Влатко Дробаров бе заменен от Джеваро Напомусено.

78′

Лукас Диас е принудително заменен от Петър Атанасов.

77′

Леандро Андраде преодоля защитата на "царете" и шутира, но Янко Георгиев се намеси по отличен начин.

67′

Димо Бакалов заменя Ален Стеванович.

64′

Луи Нганиони също е оцветен в жълто.

60′

Александър Александров получава жълт картон.

Снимка 552591

57′

Миси Мезу излиза, Милчо Ангелов влиза на негово място.

57′

Милан Йокич заменя Васил Шопов.

Снимка 552590

57′

Зе Гомеш излиза, Леандро Андраде влиза на неговото място.

52′

ГОЛ! Ален Стеванович! Лукас Диас пусна отличен пас към играча, който беше изпуснат от Цветомир Панов. Стеванович шутира по диагонала, пращайки топката в долния десен ъгъл на вратата на Иван Дюлгеров.

46′

ВИЖТЕ КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ НА EFBET ЗА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

Начало на втората част.

45′

Край на първото полувреме.

44′

Миси Мезу получава жълт картон.

Снимка 552589

39′

Сериозна преса от страна на Черно море. Гостите обаче успяват да удържат на натиска.

33′

Христо Попадийн спря откъсващия се Евгений Сердюк. Съдията Никола Попов остава безмълвен.

Снимка 552588

26′

Васил Панайотов шутира от пряк свободен удар от удобна позиция, но прати топката право в стената.

21′

Сердюк шутира, но ударът му бе бокиран. Последва изстрел и на Даниел Димов, който пък прати топката в аут.

Снимка 552587

11′

Меси Мезу се озова на правилното място в правилното време сам на празна врата, но прати топката далеч от вратата.

9′

Мартин Кавдански получава жълт картон.

5′

Евгений Сердюк отправи първи изстрел в срещата. Мартин Кавдански обаче блокира удара му и топката излезе в корнер.

1′

92 Джеваро Непомусено

Черно море приема Царско село в мач от XIV кръг на efbet Лига. Сблъсъкът е във Варна от 12:30 часа. Домакините нямат загуба в последните шест кръга и не са допускали попадение в две поредни шампионатни срещи.

Тимът обаче вкара едва 5 гола в шестте си домакинства до момента. Наставникът Илиан Илиев няма да може да разчита на Пабло Гарсия, който изтърпява наказание, а под въпрос са още Родриго и Стефан Велев.

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА.

Гостите са на последното място в класирането. Това е и прецедент в треньорската кариера на Любослав Пенев. "Царете" имат шест загуби в последните си 7 мача в шампионата и все още не са записали победа като гост.

След наказание се завръщат Александър Александров и Никола Колев, а Милан Йокич остава под въпрос.

Вероятни състави:

Черно море: Г. Георгиев; В. Попов, Ж. Атанасов, Дробаров, Панов; Панайотов, Д. Димов; В. Василев, Зе Гомеш, Енрике; Сердюк

Царско село: Я. Георгиев; С. Александров, Кавдански, Бандаловски, Нганиони; Бакалов, В. Шопов, Охене, Стеванович; М. Ангелов, Мезу