Черно море спечели трета победа на турнира в Албена и ще играе на финала в петък срещу ЦСКА, след като днес надигра Локомотив Мездра с 2:1.

Двата отбора изиграха равностойно първо полувреме. Първото по-сериозно положение в мача бе за Черно море в 23-та минута, когато Даниел Георгиев изпълни опасно от пряк свооден удар, но вратарят на Локомотив изби топката.

Минута по-късно Цветан Чурлинов стреля с глава, но отново вратарят на Локомотив опази вратата си суха. В 38-ата минута, след изпълнение на тъч, топката бе отклонена с глава към Георгиев, който с техничен удар реализира гол за Черно море.

В 44-та минута бе най-сериозното положение за Локомотив Мездра, когато Предраг Пажин изпълни опасно пряк свободен удар, но вратарят на Черно море изби топката.

В 53-ата минута играчи на Локомотив успяха да изравнят резултата, след като Симонович реализира от непосредствена близост.

В 85-ата минута Манолов от Черно море напредна по левия фланг, стреля по диагонал, топката рикушира в защитника на Локомотив Симонич и попадна в мрежата за 2:1 за Церно море. Вторият мач от група Б е между Берое и юношеският национален отбор до 19 години.

Вестник "Топспорт" и Topsport.bg са медийни партньори на турнира. От другата група на финал  се класира ЦСКА.

ЧЕРНО МОРЕ - ЛОКОМОТИВ (МЕЗДРА) 2:1

1:0 Д. Георгиев (38)
1:1 Симонович (53.)
2:1 Симоеш (84)

ЧЕРНО МОРЕ: Пиргов, Александров, Дяков, Костов, Бачев, Димов, Кулибали, Стоянов, Д. Георгиев, Чурлинов, Какалов (Пихоцхис, Лазаров, Г. Илиев, Петков, Манолов, Юруков, Колев)

ЛОКОМОТИВ: Левашки, Христозов, Пажин, Симоеш, Трифонов, Цветкович, Илиев, Симонович, Мареко, Фонсека, К. Георгиев (Пиетробон, Лоренцо, Антов, Каранейчев, Лотос)

ЖЪЛТИ КАРТОНИ: Фонсека (Л)
СЪДИЯ: Димчо Радев