Черно море направи 2:2 срещу Пирин (Благоевград) в мач от втората шестица на Елитната група до 17 години. Двубоят се игра на стадион "Корабостроител" под Аспаруховия мост, като двата тима показаха характер и се получи здрав сблъсък.

"Моряците" на Николай Кънчев поведоха в резултата в 25-ата минута чрез Берк Бейхан, но 10 минути по-късно благоевградчани изравниха с изстрел извън наказателното поле.

Черно море се раздели с Емил Янчев

Футболистът разтрогна договора си клуба по собствено желание

В 55-ата минута Марин Петров изведе Жечко Йорданов зад гърба на защитата, който пое навътре и с изстрел по диагонала прати топката в мрежата на гостите за 2:1. В 70-ата Пирин стигна до 2:2, с което бе оформен и крайният резултат.

През втората част Черно море създаваше повече напрежение в половината на Пирин, но така и не успяха да завършат по най-добрия начин своите атаки и куп центрирания в пеналта от статични положения. В следващия кръг Черно море гостува не Берое. Мачът е на 13 юни, неделя в Стара Загора.