Черишев влиза на мястото на Феран Торес.

ГООЛ! Дони ван де Беек бележи за Аякс! Душан Тадич с втора асистенция в мача.

63′

Вратарят на Аякс Онана е санкциониран с картон.

61′

Валенсия получи правото да изпълни пряк свободен удар. Парехо застана зад топката, но стреля право в стената.

60′

Лисандро Мартинес получава жълт картон.

57′

Максимилиано Гомес е заменен от Лий.

55′

Изстрел на Душан Тадич премина покрай лявата греда.

48′

Торес стреля в горния десен ъгъл, но Онана се намеси и спаси.

47′

Родриго пусна добър пас по земя към точката за изпълнение на дузпа, но защитата на Аякс се справи и изчисти.

46′

Начало на второто полувреме.

45+1′

Край на първата част.

45′

Жълт картон за защитника на Валенсия - Коста.

43′

Зиех се опита да прехвърли вратаря с изстрел извън наказателното поле, но изстрелът му срещна гредата.

39′

Пропуск за Родриго! Испанецът нацели дясната греда на вратата, пазена от Онана.

34′

ГОООЛ! Куинси Промес удвоява резултата!

27′

Талияфико получава жълт картон заради поведението си.

25′

Даниел Парехо пропусна да изравни от дузпа, пращайки топката доста над вратата.

24′

ДУЗПА! Валенсия получи правото да изпълни наказателен удар, след като Алварес фаулира футболист на "прилепите" в наказателното поле.

19′

Родриго стреля от дистанция, но ударът му беше блокиран.

15′

Аякс е по-дейният отбор на терена. Притежанието на топката е 62% на 38% в полза на холандците.

12′

Първият жълт картон в мача е за Велтман.

8′

ГООООЛ! Аякс открива резултата на "Местая" със страхотен гол, отбелязан след изстрел извън наказателното поле.

4′

Първият точен удар в мача е дело на звездата на домакините Дани Парехо. Той обаче не притесни Онана.

1′

15 Вайехо 15 Де Йонг

Валенсия приема Аякс във втори мач от група "Н" на Шампионска лига.

Испанците победиха като гост Челси с 1:0 в първата си среща от новия сезон на европейския клубен турнир.

Аякс от своя страна се наложи над Лил с 3:0 на "Йохан Кройф Арена".

Дани ван де Беек се завръща в състава на Аякс, след като пропусна първия им двубой от турнира заради контузия. Холандските шампиони все още са непобедени и заемат първото място в Ередивизие.

Левият бек на Валенския Хосе Гая ще пропусне двубоя заради травма, а под въпрос е участието и на Кондогбия и Кевин Гамейро.

Това ще бъде третата среща между двата тима, като предните две завършиха при резултат 1:1.