Турнир: Шампионска лига Стадион: Зрители:
90+4′

КРАЙ НА МАЧА! СИТИ ПОБЕДИ НАПОЛИ С 4:2!

Манчестър Сити победи Наполи с 4:2

Агуеро смълча "Сан Паоло" и след голов трилър класира Сити на осминафинал в Шампионска лига

"Гражданите" са лидери в своята група с пълен актив точки

90+3′

Мертенс получава жълт картон

90+3′

Жълт картон за Кулибали

90+2′

ГООООООООООЛ! Стърлинг прави резултата 4:2!

90+1′

Жълт картон за Отаменди

90′

Габриел Жесус влиза на мястото на Лирой Сане

90′

Четири минути добавено време на редовните 90.

76′

Серхио Агуеро напуска, а на негово място Гуардиола ще разчита на Бернардо Силва

75′

Алан е заменен от Марко Рог

71′

Гюндоган отстъпва мястото си на Давид Силва

69′

ГОООООООООООООЛ! Серхио Агуеро отново извежда Сити напред в резултата - 3:2!

62′

ГООЛ! Жоржиньо бележи от бялата точка - 2:2!

60′

Лирой Сане извърши грубо нарушение в наказателното си поле, заради което на Наполи бе отсъдена дузпа.

56′

Инсиние с брилянтно изпълнение, след което обаче топката срещна гредата.

48′

ГООООООЛ! Джон Стоунс засече перфектна топка след ъглов удар и с глава преодоля Рейна,с което извежда Сити напред в резултата - 2:1!

47′

Стърлинг успя да премине през четирима футболисти на Наполи, но завършващият му удар бе блокиран от защитник на домакините.

45′

Начало и на второто полувреме!

45+2′

Край на първата част! Наполи и Сити се оттеглят на почивка при равен резултат 1:1.

45′

Две добавени минути на първите 45.

34′

ГООООЛ! Отаменди пое добре след брилянтно центиране и с глава изпрати топката в левия ъгъл - 1:1!

30′

Гулам е заменен принудително след като получи травма в коляното при една от атаките на Сити, на негово място в игра влиза Маджо

28′

Удар на Агуеро непосредствено пред вратата на Наполи е блокиран от Жоржиньо.

21′

ГОООООООООООЛ! Прекрасно подаване на Мертенс, който видя връхлитащия Инсиние. Нападателят изпрати топката във вътрешната част на дясната греда и остави Едерсон безпомощен - 1:0 за Наполи!

13′

Защитата на Сити изпусна Мертенс, който стреля от близък ъгъл, но вратарят улови.

8′

Мертенс опита да прескочи защитата на Сити при изпълнението на свободния удар, но топката рикошира в бранителите, след което Наполи загуби притежанието на топката и атаката на "адзурите" не завърши с успех.

6′

Силен шут на Хамшик, но топката попада право в ръцете на Де Мораеш.

4′

Стърлинг влезе на скорост в наказателното поле и падна след единоборство със защитник на Наполи, но главният съдия не отсъди нарушение.

2′

Лирой Сане бе спрян от защитник на Наполи, след като нахлу в наказателното поле и успя да шутира.

1′