Милан продължава да се излага през настоящия сезон, след като загуби от френския Лил на "Сан Сиро" с 0:2 в мач от Група "Н" на Шампионската лига. Футболистите на Карло Анчелоти си бяха осигурили участие в следващата фаза на турнира и играеха единствено за своята чест, но я защитиха по никакъв начин.

Гостите откриха резултата още в 7-ата минута чрез Одемвинге. След попадението Милан се опита да изравни, но атаките на "росонерите" не носеха кой знае какви опасности пред френската врата.

През втората част в състава на Милан се появи Кака, който се опита да освежи играта на тима, но така и не успя. В 67-ата минута Лил поведе с 2:0. Точен бе Кейта, който се разписа след двойно подаване с Бодмер.

В другия двубой от тази група АЕК отбеляза два гола в последните 15 минути, за да изравни резултата при гостуването си на Андерлехт, но тези попадения не се оказаха достатъчни на гърците, които ще трябва да се задоволят с участие в турнира за Купата на УЕФА.

Милан - Лил 0:2 ( Одемвинге 7, Кейта 67)

Андерлехт - АЕК 2:2 ( Бор 38, Фрутос 63; Лакис 75, Чирило 81)