Турнир: Шампионска лига Стадион: Зрители:
90′

Край на мача!

85′

ГОООЛЛЛЛ ЗА ЛИВЪРПУЛ! Салах доунищожава своя съперник, след като с мощен удар от няколко метра пред вратата вкара поредния си гол - 7:0!

76′

ГОООЛЛЛ ЗА ЛИВЪРПУЛ! Мане бележи за 6:0, след като получи пас успоредно на голлинията!

75′

Самедов заменя Промес.

74′

Удар на Куйнси Промес извън наказателното поле мина на сантиметри до гредата!

71′

Фирмино е заменен от Стъридж.

62′

Жълт картон за Фернандо.

61′

Салах с технично изпълнение можеше да вкара шести гол, но вратарят внимаваше и изби в корнер.

60′

Арнолд заменя Ловрен.

59′

Джикиа е заменен от Пашалич.

58′

Домакините правят каквото си поискат с руснаците. Общо взето като игра на котка с мишка.

50′

ГОООЛЛЛЛ ЗА ЛИВЪРПУЛ! Коутиньо оформя своя хеттрик, макар и с помощта на рикошет след удар по диагонал в наказателното поле - 5:0!

47′

ГОООЛЛЛЛ ЗА ЛИВЪРПУЛ! Мане бележи по изключителен начин, засичайки от воле центриране от левия фланг - 4:0!

45′

Начало на второто полувреме.

45+2′

Край на първото полувреме.

45′

Милнър замени контузения Морено.

40′

Салах имаше възможност пред наказателното поле, но ударът на египтянина мина над вратата.

36′

Невероятна атака на Ливърпул с по едно докосване, завършило с такова с пета към Мане, изведе последния на стрелкова позиция, но ударът на нападателя мина високо над вратата!

34′

Домакините намалиха оборотите с оглед ударното начало, в което нанизаха 3 попадения.

29′

Промес напредна фронтално срещу наказателното поле на Ливърпул, холандецът стреля, но след рикошет топката мина до вратата и излезе в корнер.

25′

Луис Адриано взе топката от крака на Коутиньо, секунда преди бразилецът да нанесе пореден удар към вратата на Спартак от удобна позиция пред наказателното поле.

18′

ГОООЛЛЛ ЗА ЛИВЪРПУЛ! Фирмино убива интригата в мача, след като бележи за 3:0 с диагонален удар от наказателното поле!

15′

ГОООЛЛЛ ЗА ЛИВЪРПУЛ! Страхотна многоходова атака на домакините преминала през Мане, Салах и Фирмино, завърши с пас към Коутиньо в наказателното поле, който вкара за втори път в мача - 2:0!

14′

Луис Адриано стреля извън наказателното поле по земя, топката мина през няколко футболисти, но Кариус внимаваше и улови.

10′

Мане беше изведен отдясно в наказателното поле, но ударът на нападателя не попадна в целта.

6′

Жълт картон за Джан.

4′

ГОООЛЛ ЗА ЛИВЪРПУЛ! Коутиньо бележи от дузпа - 1:0!

3′

Жълт картон за Джикия и дузпа за Ливърпул! Футболистът на гостите повали Мохамед Салах в наказателното поле!

1′

Юрген Клоп Масимо Карера
22. Миньоле 32. Ребров
7. Милнър 19. Самедов
14. Хендерсън 25. Мелгарехо
15. Стъридж 29. Кутепов
21. Чембърлейн 50. Пашалич
29. Соланке 71. Попов
66. Арнолд 99. Роча

Ливърпул приема Спартак (Москва) като лидер в група "Е" от Шампионска лига. Англичаните имат актив от 9 точки, следвани от Севиля 8, Спартак 6 и Марибор, който е с 2 точки.

Така както обаче са на първо място в групата, мърсисайдци могат да се окажат и извън борда за елиминациите. Това ще стане при загуба днес от московчани, които със сигурност ще търсят успеха, с който ще си гарантират участие в турнира и през пролетта.

В първия мач между двата отбора московчани стигнаха до 1:1 у дома. Онази среща обаче бе белязана от куп пропуски на играчите на Ливърпул.

И така, въпросът е кой ще ликува след последния съдийски сигнал на "Анфийлд"...

Спартак (Москва) и Ливърпул завършиха 1:1

Попето и Спартак спряха Ливърпул в Москва (ВИДЕО)