След невероятен мач Арсенал не можа да победи отбора на ЦСКА (Москва), като на "Емирейтс Стейдиъм" двата тима не успяха да си отбележат гол и регистрираха 0:0.

През първото полувреме още в 3-ата минута Росицки стреля към вратата на Акинфеев,но не успя да вкара гол. Само три минути по-късно един от най-добрите футболисти в срещата Робин ван Перси пробва удар, но не успя да отбележи гол.

В 10-ата минута на двубоя Даниел Карвальо пробва да прехвърли вратаря Леман, но това не стана. В 21-ата минута нов пропуск направи ван Перси, като Акинфеев отрази удара на футболиста.

През първото полувреме нови пропуски пред вратата на гостите направиха Ван Перси и Тиери Анри. Гостите умело се защитаваха и не допуснаха да им бъде отбелязан гол.

През втората част домакините натиснаха съперника си, но отново пропуски на Тиери Анри, Фабрегас и Жилберто Силва не позволиха отборът на Арсенал да се поздрави с успех.

Гостите имаха една великолепна атака през втората част, когато можеха да отбележат гол чрез Вагнер Лав в 56-ата минута на срещата, но Леман се намеси добре и предотврати допускането на гол във вратата си.

Дори в даденото от съдията продължение Арсенал не успя да вкара попадение и така отборът на ЦСКА (Москва) продължава да е без допуснал гол в своята група.