Капитанът на Барселона Андрес Иниеста не скри голямото си разочарование от загубата с 0:3 от Ювентус в Торино. Снощи се игра първият четвъртфинален двубой от Шампионската лига между двата отбора. Задачата на Барса да отстрани Юве изглежда почти невъзможна.

"Играхме слабо, особено преди почивката. Грешки като тези, които допуснахме, винаги се наказват в Шампионската лига. Второто полувреме беше съвсем различно. Ювентус е добър отбор, но ние сме виновни, че не си свършихме работата на терена.

И в Париж загубихме с много неприятен резултат (бел. ред. 0:4), но сега усещането не е толкова безнадеждно. Ако в реванша играем правилно, можем да заличим изоставането си. В противен случай ще е невъзможно", каза Иниеста.

Героят на Юве Пауло Дибала: Искам да не допуснем гол във вратата си и на "Камп Ноу"