ЦСКА (Москва) победи УФА с 2:0. Българският национал в състава на "армейците" Георги Миланов изигра много силен мач и се отчете с асистенция за второто попадение.

Миланов започна мача на пейката, но се появи още след подновяването на играта през втората част. Той замени голямата звезда на домакините Сейду Думбия, а впоследствие беше на висота.

ЦСКА откри резултата още в 21-та минута чрез Сергей Игнашевич, който беше точен от дузпа. Но московчани не бяха особено убедителни преди почивката и дори позволиха на гостите да имат своите възможности, от които обаче те не се възползваха.

След направените рокади от наставника Леонид Слуцкий, домакините от столицата заиграха много по-добре и не оставиха никакви шансове на противника си. А "черешката" на усилията им беше вторият гол, който окончателно уби интригата в двубоя.

Попадението падна в 63-та минута. Тогава Ахмед Муса пусна към Георги Миланов, българинът заложи топката за Зоран Тошич на изгодна позиция и сърбинът с безпощаден удар направи 2:0.

След това българинът организира още няколко много опасни атаки за своя тим и беше един от най-острите на терена до края на двубоя. Той организираше и контри, които често бяха спирани с нарушения, но в крайна сметка повече голове нямаше.