Националът Георги Миланов пропусна победата на своя ЦСКА над Локомотив с 2:1 в московското дерби от III кръг на руската Премиер лига. Доскорошният играч на Литекс продължава да чака официалния си дебют, тъй като не попадна сред избраниците на Леонид Слуцки в групата за мача поради неизлекувана травма.

На стадион "Локомотив", Кейсуке Хонда откри резултата в 18-ата минута с точно изпълнение на пряк свободен удар, при който прати топката до лявата греда на вратата на Маритано Гилерме. Четвърт час преди края Дмитрий Тарасов изравни за „железничарите", когато с глава засече центриране на Александър Семедов от корнер.

В 72-ата ЦСКА стигна до победата след ъглов, при който Гилерме се размина с топката, а Сейду Думбия би в гредата. Топката се върна във вратарското поле и Ахмед Муса се разписа на празна врата.

С победата ЦСКА (Москва) събра актив от 7 точки и излезе на трето място в класирането. Вторият Ростов също има 7 точки, две по-малко от лидера Спартак (Москва).