ЦСКА (Москва) загуби с 1:2 домакинството си на Динамо (Москва) и се прости с надеждите си за титла в Суперлигата на Русия. Двубоят бе от 25-ия кръг. "Армейците" остават на трето място във временното класиране, но изостават на цели 8 точки от лидера Локомотив (Москва).

Българският национал Георги Миланов започна като титуляр за ЦСКА и се отличи с асистенция при гола на Фьодор Чалов. Преди това обаче Александър Ташаев се бе разписал на два пъти за Динамо.

Символичните гости поведоха още в 11-ата минута, когато Кирил Панченко намери Ташаев и той прониза Игор Акинфеев.

В началото на втората част вратарят на "армейците" и Георгий Шенников не успяха да се разберат и Ташаев удвои.

В 60-ата минута Миланов изведе Чалов очи в очи с Антон Шунин и нападателят вкара за 1:2. До края на срещата обаче ЦСКА не успя да стигне поне до изравнителен гол и загуби.

Тежки дни се очертават за Георги Миланов и ЦСКА (Москва)