Българският нападател Светослав Тодоров се появи през второто полувреме с екипа на Чарлтън Атлетик при домакинството на Барнзли в среща от 10-ия кръг на първенството в дивизия Чемпиъншип, завършило 1:1.

Тодоров замени Люк Върни, но през втората част нямаше възможности да се разпише. В края на мача той опита да отнеме топката и да пробие към вратата на гостите, но съдията видя играта му с ръка.

Домакините откриха резултата в 82-ата минута чрез китайското си попълнение Чжъ Жън, но в последните секунди датският нападател Ким Кристенсен изравни. Въпреки пропуснатата победа се задържа на 2-о място в класирането с 19 точки, с 4 по-малко от лидера Уотфорд.

Лестър спечели с 2:0 при гостуването си на Шефилд Уензди с головете на Гарет Маколи в 7-ата и на Патрик Киснорбо в 14-ата минута. Националният защитник Радостин Кишишев остана резерва през цялото време, а победата измъкна Лестър от зоната на изпадащите и ги нареди на 18-о място с 11 точки.