Спартак (Москва) надделя с 2:0 над Криля Советов, в среща между двата тима от 4-ия кръг на руската Премиер лига.

Куинси Промес се разписа в 5-ата и 52-ата минута на срещата.

Българският национал Ивелин Попов изигра целия мач, а успя да си заработи и жълт картон в 52-ата минута.

Още в 5-ата минута на двубоя Промес откри резултата и успокои съотборниците си с този ранен гол. До почивката домакините пропуснаха на няколко пъти положения пред вратата на Спартак, но голове не паднаха.

През второто полувреме Промес вкара втори гол в 52-ата минута, а пет минути преди това нацели и гредата. При втория гол Попов подаде на Мовсисян, който намери Промес и той реализира.

В 60-ата минута гостите от Спартак удариха втора греда. Така в крайна сметка Спартак спечели 3-ата си победа в първенството и с актив от 10 точки е на 4-ото място в класирането.