Ивелин Попов остана на резервната скамейка през всичките 90 минути при победата на Спартак (Москва) над Зенит с 3:1 в дербито от 18-ия кръг на руската Премиер лига.

Срещата предложи доста интересни моменти, най-вече през първото полувреме, когато зрителите видяха три попадения. Домакините поведоха с гол на Александър Самедов (19), Луис Адриано (30) удвои преднината на столичани след асистенция на Зе Луис, но Доменико Кришито успя да намали още преди почивката.

В последните секунди на срещата хърватинът Марио Пашалич оформи крайния резултат след нова асистенция на Зе Луис. Малко преди това отборът на Спартак бе останал с човек по-малко заради изгонване на Фернандо.

Спартак е четвърти в класирането с актив от 31 точки, на 2 от Зенит, който записа трета загуба в първенството. Тимът от Санкт Петербург е на втора позиция, но изостава на 6 точки от лидера Локомотив (Москва).